Siewierz. Operator wózka widłowego

Firma Gegenbauer Polska Sp z o.o poszukuję pracownika na stanowisko Operator wózka.
Praca na terenie zakładu przemysłowego od pon do pt.
w godzinach 6-14,14-22, 22-06

Oferujemy:
umowę o pracę,
dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych,
opiekę medyczną,
możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
system szkoleń o podnoszenia kwalifikacji.

Zakres zadań:
transport odpadów wózkiem widłowym na terenie zakładu

Wymagania :
gotowość do pracy zmianowej,
niekaralność.
uprawnienia na wózek widłowy

ZAPRASZAMY DO APLIKACJI RÓWNIEŻ OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190.
Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Operator wózka. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 03/08/2018