Siewierz. Inżynier elektryk

Kontakt

Firma Gegenbauer Polska zatrudni na stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRYK

doświadczonego inżyniera z doświadczeniem w przemyśle oraz usługach.
Miejsce pracy: Siewierz
Zadania:
• Zarządzanie działem obsługi infrastruktury technicznej obiektu przemysłowego,
• Zarządzanie zespołem techników oraz współpraca z Zarządcą obiektu,
• Nadzór nad eksploatacją, konserwacjami oraz remontami urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki budynkowej,
• Opracowywanie i realizacja harmonogramu przeglądów i planowanie prac,
• Kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,
• Kontrola nad dokumentacją techniczną powykonawczą i eksploatacyjną – przeglądami budowlanymi, KOB, gwarancjami, zezwoleniami,
• Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników,
• Kontrola przepływu faktur i dokumentacji pracowniczej
• Raportowanie.

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze technicznej zakładu przemysłowego – warunek konieczny!
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie średniozaawansowanym,
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektryka, energetyka, automatyka, robotyka, inne pokrewne,
• Nadzór nad wykonywaniem prac konserwacyjnych oraz usuwaniem bieżących awarii instalacji budynku (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, przeciwpożarowych, sterowania i automatyki),
• Znajomość maszyn, systemów i urządzeń elektroenergetycznych oraz systemu BMS,
• Uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, a także umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektu,
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
• Znajomość zagadnień związanych z zintegrowanym systemem zarządzania systemowych ISO i BHP,
• Obsługa programu AutoCAD i MS Office,
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
• Pakiet świadczeń socjalnych,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190.
Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Inżynier elektryk. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 03/08/2018